Kısa Sürede Teslim Web Site

Web sitelerinizi sizin istediğiniz bir tasarımda en kısa sürede hazırlar ve size teslim ederiz.

Web Sitesi Ne Kadar Bir Sürede Tasarlanır?

Web siteleri genellikle firmanın veya kişilerin ekstra bir isteği yoksa yani sadece klasik 5 sayfalık ( Anasayfa, Hakkımızda, Ürünlerimiz, Referanslarımız, İletişim) bir web sitesine ihtiyaçları var ise 3 ile 7 gün arasında bir tasarım ve düzenleme süresine ihtiyaç vardır. Bu süre içerisinde neler yapılıyor isterseniz sizlere başlıklar halinde aşağıda belirtiyorum.

  • İlk gün müşterinin ihtiyacı olan web site tasarımı için müşteriden öneriler alınır. Firmanın yada kişinin sitede bulunmasını istediği fotoğraflar çekilir. Varsa logo, daha önceki referans işlerin fotoğrafları ve farklı eklenmesini istediği görseller temin edilir.
  • İkinci gün grafik tasarım süreci başlar, müşterinin istekleri göz önünde bulundurularak bir tasarım üretilir ve müşterinin beğenisine sunulur. Müşterinin istekleri doğrultusunda gerekli notlar alınarak Tasarımın gerçek portresi ortaya çıkarılır.
  • Üçüncü gün grafik tasarımı tamamlanmış web sitenin kodlaması tamamlanır. Müşterimizin onayına sunulur.
  • Müşterimizin önerileri varsa tasarımda, kodlamada ve içerikte tekrardan bir düzenleme yapılarak sunucuya yüklenip site aktif hale getirilir.
    Tüm bu işlemler genelde 3 gün ile 7 gün arası sürebilmektedir. Her ne kadar da ortaya bir tasarım çıkarılsa da müşterimizin istekleri bizim için önemlidir ve tam olarak istediği tasarım ortaya çıkana kadar 7. güne kadar da web site çalışmaları uzayabilmektedir.

Web Site Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Standart 5 sayfalık ( Anasayfa, Hakkımızda, Ürünlerimiz, Referanslarımız, İletişim) Statik Web Siteler ve admin paneline sahip yönetilebilir ve istenildiği kadar sayfa eklenebilen Dinamik Web Siteleri olarak 2 ye ayrılır.
Fiyat belirlenirken Dinamik yada Stadik web sitelerinde fiyatlar isteklere göre farklılık gösterecektir. Statik yani admin paneline sahip olmayan dinamik bir web site 300 liradan 1500 liralık bir fiyat sıkalasına sahip iken, yönetilebilir bir admin paneline sahip web siteleri 400 lira ile 2500 lira arasında değişen bir fiyata hazırlanabiliyor.
Fiyatlar siteye eklenecek sayfalar ve görseller fiyatta en önemli faktörlerden biridir. Örneğin, web sitesinde tüm firmasının resimlerini isterse bu fotoğraflar için profesyonel fotoğraf ekibimizin çekim ücretleri fiyata eklenebilir. Ama müşterimiz dilerse fotoğrafları bize gönderebilir yada standart bir çekim yapılabilir bu sayede fiyatta çok ufak bir değişim olacaktır.
İkinci olarak siteye eklenecek içerik fiyatı etkileyen bir diğer etkendir. Onlarca sayfalık bir web sitesi ve bu sitenin sayfalarına eklenecek içerikler bazen 2 ile 5 gün arası sürebilmektedir. Her sayfa için eklenecek yazılar görsellerle birlikle ekipteki makale yazarları arkadaşlarımız seoya uygun şekilde hazırlayıp yazmaları maliyeti etkileyecektir. Ortalama olarak eklenecek 500 kelimelik makale bir sayfa için yeterlidir site için istenilen ücrete etkisi ise 16 lira ile 70 lira arasında değişebilmektedir. Siteye eklenilecek tüm içerik görseller ve yazılar kendi alanında uzman olan ekip arkadaşlarımız hazırlar.
Bir grafik tasarımcı makale hazırlayamayacağı gibi makale yazarının grafik tasarım yapamaz. Her bir aşama için alanında uzman kişiler çalışarak ortaya en iyisini çıkarabiliriz. Biz bunun farkındayız ve her aşamayı için o alanın yetkin ve uzman kişiye bırakıyoruz.

Ödemeyi Ne Zaman Yapıyoruz?

Ödemeler iş başlamadan önce belirlenen ücretin yarısı talep edilir. Proje tamamlandıktan ve teslim edildikten sonra kalan kısım tahsil edilir.

İLETİŞİM Sayfamızdan bize ulaşabilir yada TEKLİF AL sayfamızdan daha detaylı FİYAT ALABİLİRSİNİZ.

Bir Yanıt Yaz veya Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.