Mobil uyumlu web siteler

Mobilin bu kadar geliştiği bir dünyada yaşamak, bizlere pek çok üstünlüğü de yanında getiriyor. Dilediğim ürünü dakikalar içinde mobil telefonumuzla internete girerek alabiliyor, dilediğimiz zaman faturalarımızı ödeyebiliyoruz. Gündemi takip edip, sosyal medyada saatlerce zaman geçiyoruz.

Artık istediğimiz fotoğrafı iş yerimizden yüzlerce veya kilometrelerce uzakta yaşayan bir arkadaşımıza yada ailemize İnternet vasıtasıyla gönderebiliyor, yada onlardan bir fotoğraf, ses, video gibi hayatımıza değer katan herşeyi paylaşmamıza ve bunlara ulaşabilmemize olanak sağlıyor.
Ancak mobilitenin akıllı telefonlarda ve tabletlerde uygulanışı, bilgisayarlardan daha değişik bir hal almakta. Bunun en mühim göstergelerinden birisi ise sitelerin mobil uyumlu bir görünüme getirilmesinin zorunluluğu.
Kurumsal mobil site tasarımının yapılması ve her cihaza (ya da olası oldukça çok cihaza) uyum olası kılabilecek bir şekilde yapılandırılması, her internet sayfasının başlıca gereksinimleri arasındadır. Bu sayede mobil giriş yapan ziyaretçilerin sitenizde dolaşması çok daha rahat bir hal alır, bundan dolayı hizmetlerinizden yararlanmayı talep etmesi de kolaylaşır.
Mersin Bilişim Web Site Tasarım Ajansı olarak sizlere verdiğimiz hizmetlerden birisi de mobil site oluşturulması ya da halihazırda var olan sitenizin detaylı değişiklikler ve eklemeler yardımıyla mobil uyumlu bir duruma getirilmesidir. Bunu sağlamak amacıyla ise birtakım kodlama değişikliklerin yapılması ve tasarımda revizelerin gerçekleştirilmesi gerekecektir.

Mobil Kodlama Web Site

Tasarımcılarımızın ve kodlama üstüne yoğunlaşan çalışanlarımızın ilk olarak birisi sitenizin açılış süresinin hızlandırılmasıdır. Bu sayede ziyaretçiler siteniz içerisine çok daha sürat bir şekilde bağlanabilecek ve bağlantılar arasında beklemedikleri amacıyla daha çok süre geçirebileceklerdir.

Daha iyi müşteri deneyimi

Bir başka amaç ise kolay kullanımın sağlanmasıdır. Mobil sitenin masaüstü versiyonlarından farkı daha ufak ve çözünürlük, ulaşılabilirlik gibi konularda daha kısıtlı imkanlara sahip bir ekran üzerinden görüntülenmesidir. Dolayısıyla buna ideal modifikasyonların yapılması ve sitenin bir mobil cihazdan görüntülendiğinin anlaşılmasının sonrasında versiyonun daha kolay kullanımlı bir şekle web site tasarlanırken mobil uyumluluk şarttır.
Bizimle mobil site kurulumu, modifikasyonu ve hızlandırma, tema değiştirme gibi her türlü prosedür amacıyla sitemiz üzerinden iletişime geçebilir, mobil ağlardan bağlanan müşteri sayınızın artış yaşamasını sağlayabilirsiniz.

Mobil Uyumlu Web Siteye Sahip Olmak İstiyorsanız İLETİŞİM Sayfamızdan Bizimle İletişime Geçebilir Yada Dilerseniz TEKLİF AL sayfamızdan Web Tasarım Fiyatı Öğrenebilirsiniz.

Bir Yanıt Yaz veya Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.